Shėrbimet

E marte 16 Shtator 2014

Transferimi i kredisė
Administrimi i rrethit Vet i 10-ti
Kontrollimi i gjendjes sė llogarisė
Fillimi
Udhėzues pėrdorimi pėr shėrbimet telefonike Z Mobile
Udhėzimet pėr rimbushjen e llogarisė
Zgjedhja e gjuhės qė dėshironi
Shikimi i numrit tuaj tė telefonit Z Mobile
Realizimi i thirrjeve dhe pranimi i tyre
Pėrdorimi i Z Mobile kur jeni jashtė Kosovės – Roaming
Ndryshimi i Planit Tarifor
Afati i vlefshmėrisė sė Kartelės
Informata tė rėndėsishme