LAJME NJOFTIME - Z Mobile

LAJME NJOFTIME

KB Prishtina bëhet Z Mobile Prishtina

Kompania vendore e telefonisë mobile, Z Mobile, ka kënaqësinë dhe nderin që nga 6 shtatori 2018, të jetë sponsor i Klubit Basketbollistik Prishtina. Bazuar në marrëveshjen e arritur mes dy palëve, klubi më i trofeshëm në basketbollin kosovar do të quhet KB Z Mobile Prishtina. &nbs...

Më Shumë

Z Mobile, lanson super pakon më të mirë për bashkatdhetarët!

Z Mobile, edhe këtë verë për bashkëatdhetarët ofron numër FALAS dhe pako me shumë minuta, sms dhe internet 3G/4G,  në vlerë prej 5€. Më e lira telefoni është munduar që përmes pakos DIASPORA, t’i përmbush të gjitha nevojat e komunikimit gjatë qëndrimit të tyre në vendlindje dhe në bregd...

Më Shumë

Z Mobile sponsorizon për herë të parë Bunar Fest’14

Këtë vikend me 16 – 17 qershor ju pret Prizreni i bukur, me eventin më të veçantë të vitit. Festivali më unik në vend mbledh njerëz nga vendi dhe bota, duke i argëtuar pa fund. Kësaj rradhe Z Mobile  telefonia më e lirë në vend është sponsor i BunarFest’14.   Me datën 16 qershor,...

Më Shumë

Z Mobile dhuron banesën e 10 me radhë

Në prag të festës së Fitër Bajramit kompania Z Mobile ka bërë me banesë një familje në Ferizaj. Iniciativa e marrë nga themeluesi Blerim Devolli tashmë është shndërruar në traditë të kësaj kompanie që sivjet gëzoi familjen 4 anëtarëshe Bislimi. Kjo është banesa e dhjetë me radhë q...

Më Shumë

Z Mobile përkrah fondin e bursave për student të paprivilegjuar

“Përkrahe rrëfimin e ardhshmë të suksesit” (Support The Next Success Story), është quajtur Mbrëmja Gala që është mbajtur të martën, për grumbullimin e fondeve nga RIT Kosova (A.U.K) e që për qëllim ka sigurimin e bursave për studentë të talentuar por që hasin në vështirësi financiare pë...

Më Shumë