INTERNET NË ROAMING - Z Mobile

INTERNET NË ROAMING

INDIVIDUALE / PREPAID

INTERNET NË ROAMING

Izet, qitash hiq mos e nal!

Me Z Mobile mund të shfrytëzoni internet 4G në bregdetin tuaj më të dashur. Me ofertat më të lira, notoni e lundroni të lumtur në Shqipëri, Mal të Zi, Turqi, Maqedoni dhe Europë.

ZonaInternet ROAMING Bregdet
AL (Eagle Mobile)
Internet ROAMING (Regjion)
AL, MNE, MK,TR, BG, SRB
Internet ROAMING (EU)
AfatiDitore10 ditëDitoreJavoreMujoreDitoreJavore
Sasia e MB1 GB2 GB200 MB500 MB1 GB50 MB200 MB
Çmimi2 EUR3.5 EUR1.49 EUR3.49 EUR4.99 EUR2.49 EUR9.99 EUR
Aktivizo Pakon*100*11#*100*12#*100*13#*100*14#*100*15#*100*16#*100*17#

        

Bisedo nga cili do operator në Shqipëri për në Kosovë me vetëm 15 cent për minut dhe dërgo SMS me vetëm 5 cent!

Në rast se e aktivizoni njërën nga pakot e Regjionit apo EU, të njejtat megabajt mund t’i përdorni si në Shqipëri, Mal të Zi, Maqedoni, Turqi etj.

Për ta përdorur internetin 3G apo 4G kudo në Regjion apo EU me pakot ROAMING ju duhet ta konfiguroni telefonin tuaj.

VINI RE: Për t’ju funksionuar interneti, konfiguroni telefonin tuaj duke klikuar KETU

Për ta shfrytëzuaru internetin në mobil, lidhuni manualisht me operatorët më poshtë:

CountryOperator
AlbaniaTelekom.al
AlbaniaALBtelecom
AlbaniaVoda AL
BulgariaTelenor BG
MacedoniaT-Mobile MK
MontenegroMTEL
MontenegroTelenor
TurkeyTR TURKCELL
TurkeyVodafone Turkiye
SerbiaTelenor SRB
CountryOperator
AustriaMobilkom A1
AustriaT-Mobile A
BelgiumProximus/Belgacom
CroatiaHT HR
Czech RePublic T-Mobile CZ
DenmarkTelenor DK
DenmarkTelia Nattjanster Norden AB
FranceOrange F
FinlandFI SONERA
MonacoOrange F
GermanyTelecom.de
Britani e MadheVodafone UK
CountryOperator
GreeceGR COSMOTE
GreeceWIND GR
HungaryTelenor Magyarorszag
HungaryTelekom HU
LithuaniaOMNITEL LT
LuxembourgPOST
LuxembourgL TANGO
NetherlandT-Mobile NL
NorwayN Telenor
NorwayTelia Norge AS
CountryOperator
RomaniaTELEKOM.RO
SlovakiaTelekom SK
SloveniaA1 Slovenija d.d.
SwedenTelenor SE
SwedenTELIA S
SwitzerlandSwisscom
SwitzerlandSunrise
SwitzerlandSalt

 

 

 

KALKULATORI

Mësoni më shumë se sa GB u duhen për nevojat tuaja.

PAKO E ZGJEDHUR

1 GB

facebook

Facebook

51 orë

Instagram

Instagram

4,000 foto

Youtube

Youtube

68 video

snapchat

Snapchat

538 video

Skype

Skype

250 minuta

WhatsApp

WhatsApp

34,133 mesazhe